B-gym מועדון בריאות וכושר B-gym מועדון בריאות וכושר B-gym מועדון בריאות וכושר
מערכת שעות
קבוצת ריצה קבוצת ריצה
ילדים ילדים
ספינינג ספינינג
סטודיו סטודיו
ראשון שני שלישי רביעי חמישי שיש מוצ"ש
6:00 - 23:00 6:00 - 23:00 6:00 - 23:00 6:00 - 23:00 6:00 - 23:00 7:00 - 17:00 19:00 - 23:00
A B ספינינג A B ספינינג A B ספינינג A B ספינינג A B ספינינג A B ספינינג  

05:45-06:30
TRX
לירון דרליצמן















05:25
קבוצת ריצה
שרון רושנסקי

05:45-06:30
פילאטיס
לירון דרליצמן







07:05-08:05
פילאטיס core
עינת מאיר



08:05-09:05
חיטוב ועיצוב
הדס מרגלית

07:00-08:00
פילאטיס core
לירון דרליצמן

05:45-06:30
קבוצת ריצה למתחילים
רותם ונתן

05:45-06:30
קבוצת ריצה/הליכה

08:15-09:05
קיקבוקס
שרון עזר



08:05-09:05
ספינינג
אמיר צימרמן

08:15-09:15
חיטוב TRX
שרון עזר

08:05-09:05
פילאטיס
עינת מאיר



08:15-09:05
זומבה
לימור אורן



08:05-09:05
ספינינג
רמי קיצוני

08:05-09:05
חיזוק שרירים
שירלי וינוגרד

08:10-09:10
פילאטיס
אלעד מרגלית



08:15-09:05
זומבה
לימור אורן

08:05-09:05
פילאטיס CORE
עינת מאיר



09:15-10:15
זומבה
לימור אורן

08:00-09:00
פילאטיס core
לירון דרליצ'מן

09:10-10:10
ספינינג
הגר נפתלוביץ

06:00
קבוצת רכיבה
יואב לביא

09:05-10:05
חיזוק שרירים
שרון עזר





09:15-10:15
עיצוב של פעם
שרון עזר





09:05-10:05
TRX תחנות משולב
לימור אורן


שטח זה פנוי לפרסום
לפרטים 052-4752070


שטח זה פנוי לפרסום
לפרטים 052-4752070

09:05-10:05
קיקבוקס
שירלי וינוגרד





09:05-10:05
חיטוב TRX
לימור אורן











































13:30-14:30
אירוביקיקבוקס
אופיר כרמלי









17:00-18:00
פילאטיס
סיגל רן





17:45-18:30
אימון פונקציונאלי
הגר נפתלוביץ'



17:00-18:00
עיצוב CORE
ניצן חג'אג'



















15:30-16:30
יוגה
אתי ישעיה





18:00-19:00
זומבה
לימור אורן



18:30-19:30
ספינינג
אמיר צימרמן



18:30-19:15
חיזוק רצפת אגן ובטן
רותם אוסנברג



18:00-19:00
זומבה
ניצן חג'אג'

18:00-19:00
פילאטיס
עינת מאיר













18:30-19:30
ספינינג
הגר נפתלוביץ



16:15-17:00
אקסטרים HiiT בפארק
לירון דרליצמן





19:00-20:00
פילאטיס CORE
מיכל מרגלית



19:30-20:30
ספינינג
אמיר צימרמן

19:15-20:05
עיצוב ללא קפיצות
עינת מאיר

19:15-20:15
יוגה
אורית רומנו



19:00-20:00
עיצוב דינמי TRX
עינת מאיר

19:00 - 20:0
רזים יותר (חיצוני)
רותם אוסנברג ורוית שקד

18:55-19:55
ספינינג
הגר נפתלוביץ

19:00-20:00
TRX גברים/נשים
זהבית דוד

19:15-20:00
פילאטיס Core
לירון דרליצמן

18:55-19:55
ספינינג
מור ציטיאט

19:15-20:15
עיצוב וחיטוב
שרון עזר













20:00-21:00
חיטוב מדרגה
זהבית דוד

20:00-21:00
עיצוב
לירון דרליצמן

20:00-21:00
קבוצת הליכה
רותם אוסנברג

20:05-21:00
עיצוב דינמי TRX
עינת מאיר

20:15-21:15
זומבה
לימור אורן



20:00-21:00
פילאטיס +
עינת מאיר

21:00 - 22:0
קטלבלס
מור שרייר

20:00-21:00
ספינינג
הגר נפתלוביץ

20:00-21:00
מדרגה
זהבית דוד

20:00-20:45
XTREME HiiT
לירון דרליצמן

20:00-21:00
ספינינג
מור ציטאט

20:15-21:15
עיצוב דינמי TRX
שרון עזר



20:30-21:30
קבוצת ריצה
שרי/קרן/שרון/איריס







20:15-21:15
קטלבלס
מור שרייר (סטודיו עליון)

21:00-22:00
TRX תחנות
לירון דרליצמן

21:00 - 22:0
zumba
חן אליאסי

20:30
קבוצת ריצה-מתחילים/מתקדמי
איריס+קרן

21:05-22:05
פילאטיס
עינת מאיר









20:30-21:30
קבוצת ריצה

21:00-22:00
זומבה
חן אליאסי

20:45-21:30
עיצוב בטן ישבן וירכיים
לירון דרליצמן

20:00-21:00
קבוצת הליכה
רותם אוסנברג













20:00-21:00
zumba
לימור אורן (סטודיו תחתון)